Služby & Produkty

shutterstock_181440068
Profesní Autorizace

V souladu s Národní soustavou kvalifikací provádíme výuku a autorizační zkoušky pro více než 30 profesních kvalifikací dle zákona č. 179/2006 Sb., jako např. Lektor dalšího vzdělávání, Chůva, Strážný, a další.

KIEV, UKRAINE - OCTOBER 11, 2015: People visit Apple, an American multinational technology company booth during CEE 2015, the largest electronics trade show of Ukraine in ExpoPlaza Exhibition Center.
Jobfest ®

Již 8 rokem pořádáme celorepublikovou tour známého veletrhu pod registrovanou značkou JOBFEST®,  s prezentací významných firem, organizací a škol v daném kraji,  spolu s nabídkou pracovních míst a zaměstnaneckých benefitů. Tato tour je nově doprovázena samostatnou prezentací Policie ĆR a Armády ČR.

Group of partying girls clinking flutes with sparkling wine
WineDream ®

Festival pro milovníky dobrého vína, kávy a exotických pokrmů zahrnující vždy kvalitní doprovodný program a vystoupení hostů z gastro sféry a hudebních kapel.

Event Marketing
Event Marketing

Event marketing je dnes důležitou součástí firemní komunikace, díky které navážete nebo prohloubíte vztahy se zákazníky, zaměstnanci, partnery či dodavateli. Nabízíme organizaci neotřelých akcí koncipovaných a ušitých právě pro Vaši firmu na klíč.

Gastrozona_
Gastrozóna ®

Klientům z řad měst či pořadatelů velkých sportovních a festivalových akcí nabízíme kompletní zajištění „gastrozóny“,  zahrnující pestrou a výjimečnou kuchyni, nealko i alkoholické nápoje, včetně piva a cizokrajných vín, brazilské kávy, míchaných drinků, nápojů a pochutin pro děti (tříště, domácí limonády, zmrzliny), Na klíč. Stačí jen zavolat.

CoffeeJoe
CoffeeJoe ®

Nabídka a prodej naší kávy pod registrovanou obchodní značkou CoffeeJoe®. Káva z celého světa. Pořádáme vlastní KávaFesty a kávové cateringy pro opravdové fajnšmekry a milovníky speciálních druhů káv, které v ČR jen tak nenajdete.

PortugalVino_
PortugalVino ®

Nabídka a prodej vybraných portugalských vín, pod registrovanou obchodní značkou PortugalVino®. Jak suchá, tak sladká víno s nejvyšším oceněním DOC, z těch nejznámějších oblastí slunného Portugalska jako je Douro či Alentejo. Jen pro opravdové milovníky vína.

file-6
Dárkový balíček

Blíží se konec roku! Obdarujte své Zákazníky nebo Zaměstnance hezkým a neotřelým balíčkem portugalského vína, kávy a dalších pochutin. Zaslouží si to!
Není na co čekat - volejte: +420 774 761 903.

Přejít k navigační liště