Firemní akce

Potřebujete zorganizovat firemní akci, ale nemáte konkrétní projekt?                                                     Nebo si jednoduše přejete organizaci firemní akce svěřit profesionálům?

Celým náš tým je připraven s Vámi úzce spolupracovat, předložit Vám projekt a organizovat firemní akci šitou na míru Vašim požadavkům.

 

Sestavíme a zajistíme jakékoliv firemní akce, společenská setkání a kulturní akce se zázemím podle Vašich představ.
Zázemím jsou prostory odpovídající programu a catering.

A co takhle Vánoční večírek ? Pomůžeme s přípravou, propagací a organizací včetně cateringu, personálního a technického zabezpečení akce. S ohledem na věkové kategorie hostů připravíme vhodný hlavní i doprovodný program. Postaráme se též o tvorbu, tisk
a rozeslání pozvánek hostům.

Po celou dobu trvání akce budeme na místě a zabezpečíme tak její hladký průběh

Teambuilding, nebo-li budování týmu, patří k moderním metodám manažersky sofistikovaného  vedení firem. Při tvorbě firemních akcí a vzdělávacích projektů klademe důraz na přesnou přípravu dle požadavků a cílů klienta, a jejich následnou profesionální realizaci. Naše nabídka zahrnuje široké spektrum aktivit — hromadné akce, expediční programy, vícedenní kurzy, incentivní turistiku a další zajímavé formy. Sledujeme a hledáme stále nové trendy v této oblasti v těsné spolupráci s psychologem.

Přejít k navigační liště