KONFERENCE & EVENTY

Chtěli byste uspořádat takovou akci, aby se všichni ptali, kdy bude další?  

 

Stačí říct kdy, a pro koho akci plánujete. Na základě Vaší představy vypracujeme několik originálních scénářů průběhu akce včetně návrhu vhodných tradičních či méně tradičních prostor. Samozřejmostí přípravné fáze je návrh a tisk pozvánek, jmenovek, menu, programů, plakátů či letáků. Také kompletace a distribuce tiskových materiálů, návrh a příprava originálních firemních dárků. Na místě samém připravíme dle potřeby navigační systém, zajistíme parking, nainstalujeme výzdobu a potřebné technické zázemí. Atmosféru Vaší akce podtrhneme vkusnými a nápaditými dekoracemi, tématickým cateringem, obsluhou či hosteskami v kostýmech i stylovým programem. Z akce na Vaše přání pořídíme kvalitní foto či video dokumentaci.

Náš tým je složený z malého počtu odborných profesionálů, kteří v tomto oboru pracují již řadu let.

Pod pojem „Pořádání konferencí“ zahrnujeme možnost zorganizování také firemního školení s odborníky v dané oblasti, workshopy pro své zaměstnance, semináře, sympózia, diskusní fóra či kongresy se zahraničními hosty se stovkami účastníků.

Každý projekt po domluvě s objednatelem dokážeme masivně mediálně podpořit. Nekončíme „pouhým“ uspořádáním akce, ale snažíme se pro společnost, která má zájem vzdělávat veřejnost, vytvořit stabilní PR a zvýšit tak podvědomé vnímání.

Přejít k navigační liště