Kariéra

VYJÍMEČNÝ OBCHODNÍ KONZULTANT PRO PRODEJ SLUŽEB

neboli

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Do našeho  týmu hledáme vysoce ambiciózní kolegyni/kolegu, s chutí hodně pracovat, prodávat a realizovat naše řešení a produkty se ve stylu „Advey“.

Obecná náplň práce:
  • nalezení, rozvoj a realizace nových projektů (služeb) od úplného začátku,
  • Vytváření cílených databází, kontaktů, marketingových analýz, tvorba business plánů,
  • Komunikace napříč společností, s obchodními partnery na úrovni B2B a státní správy
  • Možnost realizace projektů i na mezinárodní úrovni,
  • samostatné vedení obchodních jednání, vyhledávání kontaktů, analytické myšlení
Požadavky:
  • NUTNÁ PRAXE na pozici obchodník min. 3 roky v oblasti prodeje služeb/vzdělávání
  • min SŠ vzdělání s maturitou
  • dynamická osobnost s orientací na vysoký výkon a práci v týmu
  • vynikající komunikační, prezentační a organizační dovednosti,
  • vrozená orientace na zákazníka, cit pro obchod, vyjednávací schopnosti,
  • nejsou nutné široké obchodní dovednosti (vyškolíme si kvalitního kandidáta sami)
  • nicméně chuť  a vnitřní touha si doplňovat odborné znalosti je podmínkou
  • samostatnou, umění najít, organizovat o dotáhnout obchodní případ až do konce
  • kvalitní uživatelská znalost práce na PC (internet, Word, Excel, PowerPoint, základy grafických programů)
  • řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení zajímavě reflektující dosažené výsledky
  • Práci, která člověka posunuje v kariéře vpřed
  • Možnost profesního a osobnostního růstu.
  • Místo práce: Ostrava.
  • Zahájení spolupráce ihned, případně dohodou.

A co dále?
  • své ÚPLNÉ životopisy, s fotografií,  společně s motivačním dopisem zasílejte na email. info@advey.cz.

Přejít k navigační liště